Trwa ładowanie...

Paris Hilton po raz pierwszy w Polsce!

Po raz pierwszy w Polsce pojawi się Paris Hilton. 12 i 13 października będzie uczestniczyła w otwarciu nowej części centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach.

Share
Paris Hilton po raz pierwszy w Polsce!
Źródło: AFP, Fot: GABRIEL BOUYS
d2ixz40

Informację podał w czwartek po południu rzecznik prasowy centrum handlowego.

– W Silesia City Center Paris Hilton pojawi się kilkakrotnie. Po raz pierwszy 12 października na konferencji prasowej oraz na imprezie zamkniętej dla specjalnie zaproszonych gości, następnie 13 października na otwarciu, w którym udział może wziąć każdy klient centrum – tłumaczy Dominika Musialik, marketing manager Silesia City Center.

d2ixz40

Ikona kiczu, celebrytka

Jest kontrowersyjna, nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich, uwielbia zakupy i zna ją cały świat – Paris Hilton po raz pierwszy odwiedza Polskę. Podczas wizyty w Katowicach weźmie udział w otwarciu nowej części centrum handlowego Silesia City Center. Gwiazda spotka się z fanami, weźmie udział w imprezie dla gości VIP i jak przystało na prawdziwą wielbicielkę zakupów, wybierze się na gigantyczne zakupy.

– 12 i 13 października nie zabraknie okazji, żeby spotkać się z Paris. Gwiazda 12 października weźmie udział w prowadzonej przez Oliviera Janiaka konferencji prasowej. Paris będzie gościem specjalnym imprezy VIP, podczas której wybierze się na zakupy do ekskluzywnych sklepów w Silesia City Center. Na pierwszym piętrze centrum Paris otworzy Plac Gwiazd, na którym pojawi się gwiazda z jej autografem. 13 października z kolei każdy, kto przyjdzie na uroczyste otwarcie, będzie mógł spotkać się z celebrytką. Paris dokona uroczystego otwarcia nowej części centrum i spotka się z fanami. Jesteśmy przekonani, że impreza będzie „hot” – mówi się Dominika Musialik, marketing manager Silesia City Center.

To będzie jej pierwszy raz! (w Polsce)

To pierwsza wizyta Paris Hilton w Polsce. Aktorka i modelka znana jest z zamiłowania do luksusu oraz zakupów. Przedstawiciele katowickiego centrum handlowego nie zdarzają, jaką cenę musieli zapłacić za ściągnięcie gwiazdy.

Paris Hilton to amerykańska celebrytka, aktorka, piosenkarka i projektantka mody. Zagrała w ponad 20 filmach. Gwiazda programu “Paris Hilton Best Friend” emitowanego w Polsce przez MTV oraz reality show „The World According to Paris”. Rozgłos zyskała udziałem w reality show “The simple life”, w którym partnerowała jej Nicole Richie, córka Lionela Richiego. Paris Hilton jest również właścicielką własnych linii odzieżowych oraz sześciu zapachów sprzedawanych w sygnowanych jej nazwiskiem sklepach w 31 krajach na świecie. W 2011 roku magazyn Variety wycenił markę „Paris Hilton” na 1 miliard dolarów.


Najsłynniejsza celebrytka świata przyjedzie na zakupy do SCC

Sporo słyszeliśmy już o różnych kaprysach gwiazd goszczących w Silesia City Center (m.in. Edyty Górniak). Czy Paris też wysłała organizatorom długą listę życzeń? - Im większy światowy kaliber tym większy profesjonalizm i poważne podejście. Negocjowaliśmy jej przyjazd przez 4 miesiące i udało nam się dopiąć wszystkie szczegóły. Najważniejsze okazały się względy bezpieczeństwa. Paris będzie też miała własnych ochroniarzy. Mam nadzieję, że będzie jej towarzyszyć piesek, bo to element charakterystyczny dla celebrytki - podkreślił z uśmiechem Pietrzak.

Huczne świętowanie w Silesia City Center potrwa kilka dni i nie zabraknie gwiazd muzyki, choć nie należy spodziewać się przyjazdu Britney Spears (jak głosiła plotka). Wystąpią zespoły: De Mono (13.10), Blue Cafe (15.10),a na zakończenie fety Kombii (16.10). Natomiast 14 października czeka nas Noc Zakupów.

Ola Szatan

d2ixz40

Podziel się opinią

Share
d2ixz40
d2ixz40
Więcej tematów