Trwa ładowanie...

Para całuje się nad upolowanym lwem. Przerażające zdjęcie w sieci

W sieci opublikowana została szokująca fotografia, przedstawiająca kanadyjską parę myśliwych. Zakochani całują się na tle zabitego chwilę wcześniej lwa. Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę wśród komentujących.

Share
Para całuje się nad upolowanym lwem. Przerażające zdjęcie w sieci
Źródło: twitter.com, Fot: The Province
d5bvw2g

„Wyczyn” małżeństwa upubliczniono w internecie. Zdjęcie przedstawiające Darrena i Carolyn Carter udostępniła firma, która zorganizowała im polowanie na Safari w RPA. Ujęty moment został też opatrzony kontrowersyjnym opisem.

Nie ma to jak polowanie na króla dżungli. Ciężka praca w gorącym słońcu Kalahari – napisała na Facebooku Legelela Safaris, korporacja zajmująca się planowaniem wycieczek kłusowniczych w Afryce.

d5bvw2g

W sieci zawrzało. Komentujący zdjęcie piszą przede wszystkim o bestialstwie Carterów. Nazywają ich potworami, całkowicie pozbawionymi uczyć. Słowa krytyki kierują w ich stronę również ekolodzy i obrońcy praw zwierząt z całego świata.

Wygląda na to, że lew był oswojonym zwierzęciem trzymanym w zamknięciu, hodowanym tylko po to, aby być tłem zdjęcia dla przyjezdnych turystów. Ta para powinna się wstydzić, a nie popisywać przed kamerą – stwierdził Eduardo Goncalves z organizacji działającej na rzecz zakazania polowań dla trofeów.

Zobacz też: Lew kontra bawół. "Pierwszy raz coś takiego zobaczyłam"

Para odmówiła komentarza w sprawie. Według Darrena i Carolyn Carter, afera, jaka wybuchła z ich udziałem ma podłoże polityczne. Dlatego też para podjęła decyzję o niewypowiadaniu się na temat zdjęcia. Za możliwość zastrzelenia lwa, Carterowie zapłacili Legelela Safaris 2 tys. dolarów.

d5bvw2g

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d5bvw2g

Podziel się opinią

Share
d5bvw2g
d5bvw2g
Więcej tematów