Trwa ładowanie...
d8luote
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Papież Franciszek przyjmie 10 czerwca Władimira Putina

Watykan poinformował, że papież Franciszek przyjmie 10 czerwca prezydenta Rosji Władimira Putina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Papież Franciszek przyjmie 10 czerwca Władimira Putina
(PAP/EPA, Fot: PAVEL GOLOVKIN)
d8luote

Według rzecznika Watykanu księdza Federico Lombardiego do spotkania dojdzie w środę po południu.

Będzie to już piąta wizyta Putina w Watykanie. Jana Pawła II rosyjski prezydent odwiedził w 2000 i 2003 roku, a Benedykta XVI w 2007 r. Po raz pierwszy spotkał się z papieżem Franciszkiem w listopadzie 2013 roku.

Putin jest spodziewany na światowej wystawie Expo w Mediolanie; 10 czerwca ogłoszono tam Dniem Rosji. Spotka się też w Rzymie z nowym włoskim prezydentem Sergio Mattarellą.

d8luote

Podziel się opinią

Share

d8luote

d8luote
Więcej tematów