Trwa ładowanie...
d2lkq9t
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Państwo Islamskie grozi zamachami w Londynie, Berlinie i Rzymie

• Dżihadyści umieścili w internecie nagranie wideo z groźbami
• W filmie wykorzystano zdjęcia z poprzednich ataków
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Państwo Islamskie grozi zamachami w Londynie, Berlinie i Rzymie
(IS / twitter)
d2lkq9t

- Wczoraj był Paryż, dziś jest Bruksela. Bóg jeden wie, gdzie to będzie jutro. Może to będzie Londyn, albo Berlin, albo Rzym - mówi po angielsku bojownik IS na nagraniu obrazującym skutki przeprowadzonych zamachów m. in. z 11 września 2001 r. czy konfliktów na Bliskim Wschodzie.

Na około pięciominutowym filmie widać także brytyjską Izbę Gmin oraz rzymskie Koloseum.

W zamachach z 22 marca w Brukseli zginęły 32 osoby, zaś w zamachach w Paryżu z 13 listopada ubiegłego roku - 130 osób. Państwo Islamskie wzięło odpowiedzialność za te ataki.

d2lkq9t

Podziel się opinią

Share

d2lkq9t

d2lkq9t
Więcej tematów