Trwa ładowanie...

Owsiak pomaga toruńskiemu hospicjum. Internauci pytają, co w tym czasie robił Rydzyk

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała toruńskiemu hospicjum "Nadzieja" samochód do transportu dzieci w pozycji siedzącej i leżącej. Internauci chwaląc Owsiaka wbili "szpilę" ojcu Tadeuszowi Rydzykowi.

Share
Owsiak pomaga toruńskiemu hospicjum. Internauci pytają, co w tym czasie robił RydzykŹródło: Facebook/Jurek Owsiak
d9do57z

"Zamiast Dawać Rydzykowi, Dałem Jurkowi Owsiakowi" [pisownia oryginalna] - to jeden z komentarzy na profilu prezesa zarządu WOŚP. Internauci doceniając pomoc udzieloną toruńskiemu hospicjum zauważyli, że Owsiak działa na terenie Radia Maryja. Zastanawiają się jak to możliwe, że to WOŚP a nie organizacje skupione wokół ojca dyrektora wsparły "Nadzieję".

"Jurek sprowadza sprzęt do ratowania życia, a Rydzyk nabija sobie kieszeń" - to kolejny komentarz dotyczący działalności WOŚP w Toruniu. Inny internauta zwraca uwagę, że każdy podatnik finansuje Rydzyka, a "na Owsiaka" może przekazać jedynie 1% przy rozliczaniu PIT. Wytknął w ten sposób liczne i często zagadkowe dofinansowania dla przedsięwzięć duchownego. W ostatnich miesiącach na przekazanie pieniędzy instytucjom związanym z Rydzykiem zdecydowały się m. in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Nauki i Ministerstwo Sprawiedliwości.

d9do57z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9do57z
Więcej tematów