Trwa ładowanie...

Owsiak ostro na Pol'and'Rock. Ma wiadomość "dla hejterów"

Jurek Owsiak zabrał głos w sprawie krytyki zmiany miejsca festiwalu Pol'and'Rock. Szef WOŚP mówił o "polskim piekle" i przypomniał hejt, który w ostatnim czasie wylał się na olimpijczyków. Owsiak przekazał też swoją wiadomość dla hejterów festiwalu.

Hej na Pol'and'Rock. Jurek Owsiak zabrał głos Hej na Pol'and'Rock. Jurek Owsiak zabrał głos Źródło: East News, fot: Przemek Świderski
do2ht77
do2ht77

- W szczerym polu wszystko zbudowaliśmy dzięki naszemu doświadczeniu i życzliwości służb, które z nami współpracują - mówił Jurek Owsiak na konferencji otwierającej Pol'and'Rock. Festiwal rusza już w czwartek 29 lipca, chociaż koncert inaugurujący wydarzenie zaplanowany został na środę wieczorem.

Pol'an'Rock. Jurek Owsiak o festiwalu

Jak zaznaczył Owsiak, prace nad obecnym festiwalem Pol'and'Rock tak, jak i dwa lata temu w Kostrzynie nad Odrą, przebiegały wzorcowo i znacznie różnią się one od pierwszego festiwalu, który był zorganizowany nad jeziorem Żarnowieckim.

Jurek Owsiak podkreślił też, że na festiwalu Pol'and'Rock pojawi się nowy Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek. - Z samych praw człowieka przeprowadzone zostaną 44 warsztaty - mówił szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz też: PGZ: Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne

Hejt na Pol'and'Rock. Owsiak przywołał krytykę olimpijczyków

- Robimy to w bardzo trudnych czasach covidowych. To nie jest takie hop siup postawić festiwal. Wszyscy, którzy napisali jakikolwiek hejt na nasz temat, niech się po prostu wstydzą. Nie dołożyli żadnej cegłówki do stworzenia tego festiwalu - podkreślił Jurek Owsiak.

do2ht77

Odniósł się on też do sytuacji związanej z trwającymi Igrzyskami Olimpijskimi. Na dużą część polskich olimpijczyków wylał się hejt w związku z brakiem medali w swoich dyscyplinach. - Znów byliśmy świadkami polskiego piekła. To jest tylko sport, gdzie jest pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Wciąż musimy uczyć się słowa "tolerancja" - tłumaczył Jurek Owsiak.

Jurek Owsiak ostro. Ma prośbę do hejterów Pol'and'Rock

- Czymś najgorszym jest po prostu hejtować coś, do czego nie przyłożyło się ręki - dodał szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Będziemy Kostrzyn nad Odrą wspinać bardzo miło. Tu mam prośbę do hejterów: nie obrzydzajcie nam tego. To wy, pisząc o nas złe rzeczy, chcecie, by Kostrzyn pozostał nam w złej pamięci - dodał Jurek Owsiak.

Jak podkreślił, zmiana miejsca festiwalu Pol'and'Rock na Makowice koło Płot była wymuszona budową obwodnicy oraz remontem mostu w Kostrzynie nad Odrą. - Zmieniajmy miejsca, twórzmy to wszystko razem, bo to jest nowy power - zaznaczył Jurek Owsiak.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
do2ht77
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do2ht77
Więcej tematów