ycipk-4a4mly
ycipk-4a4mly
otyłość

Otyłość - choroba cywilizacyjna?

Według specjalistów, otyłość jest chorobą cywilizacyjną. Coraz więcej jest osób otyłych, a to wiąże się z perspektywą zaburzeń zdrowia i krótszego życia. Te i podobne problemy poruszane były na Targach "Waga 2001" w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4a4mly

Według dr Magdaleny Białkowskiej z Instytutu Żywności i Żywienia, 65% Polaków cierpi na nadwagę lub otyłość. Takie osoby przede wszystkim powinny korzystać z porad medycyny estetycznej i kosmetologii, ponieważ dobry wygląd i lepsze samopoczucie pomagają walczyć z tymi problemami.

Osoby otyłe łatwiej się pocą, częściej przetłuszczają im się włosy, łatwiej się męczą. Zabiegi kosmetyczne pomagają im uporać się z tymi kłopotami i ze stresem, który one powodują - twierdzi Białkowska.

Oprócz wykładów prowadzonych przez specjalistów, na targach "Waga 2001", w sobotę i niedzielę, zaprezentowane zostały oferty firm kosmetycznych. Pokazywano środki dietetyczne, produkty do pielęgnacji ciała, parafarmaceutyki wspomagające odchudzanie, aparaturę kosmetyczną, akcesoria sportowe i oferty ośrodków odchudzających, gabinetów medycyny niekonwencjonalnej oraz biur turystycznych. (kar)

ycipk-4a4mly
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a4mly

ycipk-4a4mly
ycipk-4a4mly