Trwa ładowanie...
d29pxsr

Ostra odpowiedź Filipa Chajzera na wpis Rafała Ziemkiewicza

W piątek na Twitterze Rafał Ziemkiewicz zamieścił wpis odnoszący się do wydarzeń z Monachium, w którym napisał, że zamach to "dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych, odwrotnej sytuacji nie mają przećwiczonej". Komentarz ten spowodował duże poruszenie w sieci. Rozwścieczył także Filipa Chajzera, który bardzo ostro skomentował słowa publicysty "Do rzeczy"

d29pxsr
d29pxsr

"ziemkiewicz szmato. Powiesz to w twarz rodzinom zabitych, niewinnych ludzi? Rodzicom rannych dzieci walczących o życie? Powiesz, że nie mają przećwiczonej straty najbliższych? Skąd się biorą tacy "ludzie"?" - napisał na swoim oficjalnym koncie na Facebooku Chajzer.

"Żeby była jasność. Jestem absolutnym przeciwnikiem ściągania do Polski uchodźców z krajów muzułmańskich. Zachód Europy przez swoją kretyńską politykę jest już stracony. Angela Merkel podpisała na swój kraj wyrok. Co nie zmienia faktu, że kiedy giną niewinni ludzie, odchodzą nastolatki, dzieci to są granice, których się nie przekracza. Żerowanie na ludzkiej tragedii w imię swojej pseudopublicystyki jest szmaciarstwem i zdania nie zmienię." - dodał Chajzer.

d29pxsr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29pxsr
Więcej tematów