Trwa ładowanie...
d33hrsw

Ostra ocena Ryszarda Petru. "Naczelny klaun RP"

Ryszard Petru ma 8 proc.. My jako PiS mamy poparcie ponad 30-proc.. Petru miał już tyle wpadek i lapsusów, że zasługuje na miano pierwszego klauna RP, który rozśmiesza Polaków - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek, komentując list otwarty, który lider Nowoczesnej do europejskich przywódców i obywateli Unii Europejskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostra ocena Ryszarda Petru. "Naczelny klaun RP"
(Agencja Gazeta, Fot: Tomasz Pietrzyk)
d33hrsw

- My wygraliśmy wybory w sposób demokratyczny. To co zrobił, to rzecz skandaliczna i niedopuszczalna - mówiła Mazurek w programie "Gość Wiadomości" TVP.

- Można tylko obśmiewać to, co on mówi. Nie wiem czy Grzegorz Schetyna czy Kukiz'15 podziela to stanowisko - dodała.

O list Petru pytany był również drugi gość programu telewizji publicznej, poseł Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. - To śmieszne i żałosne. Taką postawę należy potępić. Wydaje mi się, że Petru idzie w wariant zagranicy - ocenił Rzymkowski.

d33hrsw

Co napisał Ryszard Petru?

"Pozycja Polski w elitarnej grupie krajów podejmujących decyzje została osiągnięta dzięki ciężkiej pracy całych pokoleń. Ostatnie wydarzenia nie powinny tego roztrwonić, nawet jeśli obecne władze w Polsce celowo odsuwają siebie na margines" - stwierdził Petru w liście przesłanym europejskim liderom.

Zdaniem Petru wystosowanie deklaracji ze strony opozycji jest dziś konieczne ze względu na "aktualne okoliczności" - zaznacza, wskazując na politykę prowadzoną przez rząd Beaty Szydło. I podkreśla, że wola Prawa i Sprawiedliwości oraz jej liderów nie jest wolą całego narodu.

d33hrsw

Podziel się opinią

Share

d33hrsw

d33hrsw
Więcej tematów