Trwa ładowanie...
d10ya63

Oskarżył policjantów o pobicie. Z wideo wynika co innego

Zatrzymany przez policjantów z Krzyżanowa (k. Kutna) mężczyzna zarzuca funkcjonariuszom brutalne pobicie podczas aresztowania i przesłuchania na komendzie. Wersja zdarzeń przedstawiona przez będącego pod wpływem alkoholu mężczyznę ma jednak mało wspólnego z rzeczywistością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oskarżył policjantów o pobicie. Z wideo wynika co innego
(YouTube, Fot: b/d)
d10ya63

Zupełnie nowe światło na interwencję rzuca film nagrany przez świadków zdarzenia. Przede wszystkim na nagraniu widać, że kompletnie pijany mężczyzna (który wcześniej wdał się w bójkę z przypadkowymi ludźmi) leży zakrwawiony na ziemi. Policjanci podejmują z nim spokojną rozmowę. Ewidentnie próbują mu mu pomóc. Tymczasem pan Jan szuka zaczepki.

- Ja policję uważam za morderców. Morderco, odejdź ode mnie (…) Nie używaj pan paralizatora. Odejdź stąd – krzyczy na nagraniu mężczyzna. - Ja nie mam żadnego paralizatora (…) Czy ja jestem wobec pana w jakikolwiek sposób agresywny? - odpiera funkcjonariusz. - Tak (…) Pana przyjaciele zabili mojego przyjaciela we Wrocławiu - słyszy w odpowiedzi. - Ja chce panu pomóc. Czy jeśli przyjedzie karetka pogotowia to porozmawia pan z lekarzem? - mówi policjant.

d10ya63

Na naagraniu widać, jak mężczyzna symuluje utratę przytomności. Jeden z policjantów sprawdza, czy z mężczyzną wszystko jest w porządku. - Niech pan mnie nie atakuje (…) Odejdź pan stąd, bo pan wygląda na bandytę – krzyczy do mundurowych pan Jan, który dodatkowo podaje im nieprawdziwe dane osobowe.

Część świadkowie zadeklarowała chęć wsparcia krzyżanowskich policjantów zeznaniami przed sądem.

d10ya63

Podziel się opinią

Share

d10ya63

d10ya63
Więcej tematów