Trwa ładowanie...

Orzeł wywinął fikołka podczas konferencji prasowej dotyczącej programu "Posiłek w domu i w szkole"

Orzeł zdobiący mównicę minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej spłatał figla występującym. Podczas wystąpienia minister Rafalskiej orzeł odkleił się od mównicy Zalewskiej i zawisł głową do dołu. Sytuację ratowała jedna ze współpracownic Mateusza Morawieckiego.

Orzeł wywinął fikołka podczas konferencji prasowej dotyczącej programu "Posiłek w domu i w szkole"Źródło: East News, fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER
d20tmqn
d20tmqn

Niesforny orzeł z mównicy Zalewskiej

Orzeł stał się jednym z cichych bohaterów wtorkowej konferencji dotyczącej programu "Posiłek w domu i w szkole". Podczas przemówienia minister Rafalskiej godło umieszczone na mównicy minister Zalewskiej obluzowało się, a orzeł zawisł głową w dół. Nagranie stało się hitem internetu. Kolejni użytkownicy prześcigają się w pozostawianiu uszczypliwych komentarzy pod opublikowanym filmikiem.

Orzeł i założenia programu "Posiłek w domu i w szkole" na wtorkowej konferencji

"Posiłek w domu i w szkole" to najnowsza propozycja od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Realizacja projektu ma rozpocząć się 1 września, a obowiązywać będzie w latach 2019-2023. Na "Posiłek w domu i w szkole" przeznaczono 2,5 mld zł. Szacuje się, że skorzysta z niego około 1,2 mln osób. Pierwsze pieniądze na realizację programu trafią do szkół jeszcze przed końcem czerwca 2019 roku.

d20tmqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20tmqn
Więcej tematów