Trwa ładowanie...
oprac. Adam Hrynkiewicz
11-04-2017 01:33

Opiekunowie pobitej 2-latki z Lublina z zarzutami znęcania się

Matka pobitej dwulatki z Lublina usłyszała zarzuty znęcania się nad dzieckiem- poinformowała prokuratura. Konkubent kobiety ma zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Opiekunowie pobitej 2-latki z Lublina z zarzutami znęcania sięŹródło: Policja
d2fmzkc
d2fmzkc

Para mieszkała z dzieckiem od dwóch miesięcy na nowo wybudowanym osiedlu w Lublinie. Sąsiedzili nie znali więc rodziny. Pomoc społeczną zaalarmował znajomy, który przyszedł w odwiedziny i przeraził się wyglądem dziewczynki. Dziecko miało siniaki na nogach i obrażenia głowy. Policja interweniowała wraz z opieką społeczną. Dziecko oprócz ran i siniaków było bardzo zaniedbane - miało odparzenia od pieluch, które nie były zmieniane przez dłuższy czas.

Konkubent i matka dziecka tłumaczyli poliscji, że dziewczynka wcześniej się przewróciła i spadła ze schodów, jednak śledczy nie dali wiary tym zeznaniom. Dziewczyna przebywa w szpitalu.

Matka usłyszała zarzuty znęcania się nad dzieckiem, konkubent znęcania sie ze szczególnym okrucieństwem. Para nie była wcześniej notowana w policyjnych kartotekach. Nie była także znana opiece społęcznej. Matce dwulatki grozi do 5 lat wiezienia, jej konkubentowi do 10 lat.

d2fmzkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fmzkc
Więcej tematów