Trwa ładowanie...
d1vwwgm

Olsztynek. Tragedia na imprezie firmowej. Dwie osoby nie żyją

Impreza firmowa w jednym z gospodarstw agroturystycznych zakończyła się awanturą. Niestety, jeden z uczestników sięgnął po nóż i zaatakował nim towarzyszy. 2 osoby nie żyją, jedna została ranna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Atak nożownika na imprezie firmowej. Dwie osoby nie żyją
Atak nożownika na imprezie firmowej. Dwie osoby nie żyją (Forum)
d1vwwgm

Do awantury w jednym z gospodarstw agroturystycznych na terenie gminy Olsztynek (woj. warmińsko-mazurskie) doszło w niedzielę rano, przed godziną 10. W szarpanie, która miała tam miejsce, brało udział kilka osób - informuje portal olsztyn.wm.pl.

- Podczas tej szarpaniny jeden z mężczyzn ranił trzy osoby. Niestety dwie osoby na skutek poniesionych obrażeń zmarły - powiedziała portalowi olsztyn.wm.pl Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

d1vwwgm

Funkcjonariusze, których zawiadomiono o bójce, gdy przybyli na miejsce natychmiast obezwładnili i zatrzymali cztery osoby. Jest wśród nich 28-letni napastnik.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia pod nadzorem prokuratury olsztyńska policja. Z nieoficjalnych informacji lokalnych mediów wynika, że w imprezie firmowej uczestniczyli tylko obcokrajowcy - Hindusi zatrudnieni w Polsce. - Wszyscy uczestnicy tego zajścia, to obcokrajowcy. Potwierdzam, że byli to goście gospodarstwa agroturystycznego i to była ich impreza - potwierdziła portalowi olsztyn.wm.pl Izabela Kołpakowska.

Źródło: olsztyn.wm.pl

d1vwwgm

Podziel się opinią

Share

d1vwwgm

d1vwwgm
Więcej tematów