Trwa ładowanie...
d45k1s5
01-02-2010 18:20

Oleksy znów jest członkiem SLD

Józef Oleksy oficjalnie wrócił do SLD. Warszawskie koło Sojuszu Lewicy Demokratycznej "Rampa" rozpatrzyło jego deklarację członkowską.

d45k1s5
d45k1s5

Pod koniec ubiegłego roku koło SLD przyjęło specjalną uchwałę z apelem o powrót byłych liderów. "Rampa" zwróciła się do byłych liderów SLD - Leszka Millera, Józefa Oleksego i Marka Belki o ponowne wstąpienie do partii. Leszek Miller wrócił do Sojuszu Lewicy Demokratycznej 20 stycznia. Marek Belka nie zadeklarował do tej pory chęci powrotu do partii.

Były premier Józef Oleksy mówił wczoraj, że swoje działania w SLD zamierza skoncentrować na sprawach europejskich. Wspólnie z Leszkiem Millerem i Aleksandrem Kwaśniewskim zamierzają przygotować rozwiązania zmian konstytucyjnych w ramach proponowanej przez SLD Rady Konstytucyjnej.

Józef Oleksy zrezygnował z członkostwa w SLD w 2007 roku. Była to reakcja na upublicznienie rozmów, które odbył z biznesmenem Aleksandrem Gudzowatym. Krytykował w nich byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz innych liderów SLD.

d45k1s5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45k1s5
Więcej tematów