Trwa ładowanie...
d4efa4d
d4efa4d
IAR

Oleksy znów jest członkiem SLD

Józef Oleksy oficjalnie wrócił do SLD. Warszawskie koło Sojuszu Lewicy Demokratycznej "Rampa" rozpatrzyło jego deklarację członkowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4efa4d

Pod koniec ubiegłego roku koło SLD przyjęło specjalną uchwałę z apelem o powrót byłych liderów. "Rampa" zwróciła się do byłych liderów SLD - Leszka Millera, Józefa Oleksego i Marka Belki o ponowne wstąpienie do partii. Leszek Miller wrócił do Sojuszu Lewicy Demokratycznej 20 stycznia. Marek Belka nie zadeklarował do tej pory chęci powrotu do partii.

Były premier Józef Oleksy mówił wczoraj, że swoje działania w SLD zamierza skoncentrować na sprawach europejskich. Wspólnie z Leszkiem Millerem i Aleksandrem Kwaśniewskim zamierzają przygotować rozwiązania zmian konstytucyjnych w ramach proponowanej przez SLD Rady Konstytucyjnej.

Józef Oleksy zrezygnował z członkostwa w SLD w 2007 roku. Była to reakcja na upublicznienie rozmów, które odbył z biznesmenem Aleksandrem Gudzowatym. Krytykował w nich byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz innych liderów SLD.

d4efa4d

Podziel się opinią

Share

d4efa4d

d4efa4d
d4efa4d
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów