Trwa ładowanie...
du0cp4a
du0cp4a
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
lewica

Olejniczak do działaczy SdPl: pozostańcie z nami

Lider SLD Wojciech Olejniczak zaapelował do działaczy Socjaldemokracji Polskiej, aby dalej współpracowali z Sojuszem. Pozostańcie z nami - apelował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
du0cp4a

Olejniczak odniósł się do słów Marcina Rzepeckiego, z władz krajowych SdPl, który na zjeździe wyborczym SLD w Łodzi skrytykował sobotnią decyzję Socjaldemokracji o powołaniu w Sejmie odrębnego koła poselskiego.

Przyznał, że dla wielu jego kolegów jest to decyzja bardzo trudna, bo przyszłość lewicy widzieli we współpracy z SLD.

Trzeba powiedzieć jasno, warto było współpracować na lewicy. W wielu samorządach w miastach na wsi jesteśmy razem, choć wielu było temu przeciwnych. Apeluję pozostańcie z nami - mówił Olejniczak.

Dodał, że SLD przetrwał mimo różnych kolei losów, bo - jak twierdzi - była w ludziach Sojuszu wielka wiara, że są oni potrzebni. Potrzebni emerytom, rencistom ale również i młodym ludziom. Według niego, działanie Sojuszu daje wyborcom wyraźny głos - możecie liczyć na lewicę.

du0cp4a

Podziel się opinią

Share

du0cp4a

du0cp4a
Więcej tematów