Trwa ładowanie...
d1au05g
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Około 70 migrantów zaginęło na Morzu Śródziemnym

• Około 70 migrantów uważa się za zaginionych na Morzu Śródziemnym po katastrofie pontonu
• Uchodźcy chcieli dostać się do Włoch- podała agencja Ansa, powołując się na włoską Straż Przybrzeżną
• Uratowano 26 rozbitków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Około 70 migrantów zaginęło na Morzu Śródziemnym
(YouTube)
d1au05g

Według włoskich źródeł do katastrofy dużego pontonu pełnego migrantów doszło w odległości 4 mil morskich od wybrzeży libijskich.

Ocalałych migrantów zabrał na swój pokład włoski statek handlowy, wysłany na ratunek przez Straż Przybrzeżną, ponieważ znajdował się w pobliżu miejsca zatonięcia jednostki.

Liczbę zaginionych oszacowano na około 70, ponieważ - jak wyjaśniły służby morskie - na pokład takich pontonów wchodzi zazwyczaj około 100 ludzi.

d1au05g

Podziel się opinią

Share

d1au05g

d1au05g
Więcej tematów