Qaqwqwrqw

Okładki tygodników. Pawłowicz tłumaczy, dlaczego odchodzi z polityki

Na łamach "Sieci" Krystyna Pawłowicz opowiada o tym, dlaczego odchodzi z polityki. Bohaterką najnowszego "Wprostu" jest Beata Kozidrak. - Kobiety powinny stać na piedestale - mówi. Zaś "Newsweek" odpowiada "Gazecie Polskiej" i dodaje swoją naklejkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarze "Sieci" piszą o tym, dlaczego opozycja chce "dopaść" TVP
Dziennikarze "Sieci" piszą o tym, dlaczego opozycja chce "dopaść" TVP (Tygodnik Sieci)
Qaqwqwrqw

W najnowszym numerze "Do rzeczy" Adam Bielan tłumaczy, że odrzucenie kandydatury Beaty Szydło podczas głosowania w PE było złamaniem reguł. Poza tym raper O.S.T.R opowiada o swojej dumie z bycia Polakiem, a tematem z okładki jest "nienostalgiczna retrospekcja" PRL-u autorstwa Waldemara Łysiaka.

We "Wprost" bohaterką wydania jest Beata Kozidrak. - Kobiety powinny stać na piedestale. Bardzo mi się podoba, jak w Hiszpanii szanowane są matki. Są najważniejszymi postaciami w rodzinie, są hołubione. Tak powinno być - mówi w wywiadzie. Poza tym Krzysztof Brejza opowiada o szóstce Schetyny, a dziennikarze przyglądają się "mafii lekowej".

Qaqwqwrqw

"Newsweek" doda do najnowszego numeru naklejkę, która odwołuje się do tej z "Gazety Polskiej". Jednak zamiast "strefy wolnej od LGBT", jest na niej "strefa wolna od nienawiści".

Tygodnik braci Karnowskich docieka, dlaczego opozycja chce "dopaść" TVP. - Podnoszenie argumentu, że Telewizja Polska jest nadawcą publicznym, więc wolno mu mniej (a stacjom prywatnym – wszystko), jest wyjątkowo obłudne - przeczytamy na jego łamach.

Qaqwqwrqw

Poza tym wywiadu udzielił Zbigniew Ziobro, który opowiada o znaczeniu tzw. ustawy antylichwiarskiej, a Krystyna Pawłowicz mówi, dlaczego postanowiła odejść z polityki. - W Sejmie zderzyłam swoją teoretyczną wiedzę z politycznymi realiami i faktycznymi procedurami. Mój radykalizm został nieco skorygowany - stwierdziła.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw