Trwa ładowanie...
pis

Okładki tygodników. Koronawirus na topie. "Sieci" podejrzliwe, "Newsweek" oskarża PiS

"Czy to fałszywa pandemia" - pada pytanie z okładki najnowszego tygodnika "Sieci". W periodyku opublikowano artykuł sugerujący, że epidemia COVID-19 może być powiązana z manipulacją. Z kolei autorzy "Newsweeka" dowodzą, że PiS kompletnie nie podołał sytuacji epidemicznej w kraju.

Share
Koronawirus i walka z pandemią znów są przewodnim tematem w tygodnikach
Koronawirus i walka z pandemią znów są przewodnim tematem w tygodnikach
d7r1cv7

W artykule "Druga fala histerii" opublikowanym w najnowszym wydaniu "Sieci" autor Maciej Pawlicki dowodzi, że "część mediów, niektórzy politycy i liczni lobbyści koncernów farmaceutycznych" mogą chcieć wywołania paniki wśród ludzi.

"Codzienna porcja strachu ma nas przerazić i wymusić posłuszeństwo wobec kolejnych zakazów i nakazów zmieniających nasze życie, niekiedy bezpowrotnie" - przekonuje Pawlicki, powołując się na statystyki.

Z kolei w "Newsweeku" opublikowano "raport o katastrofie, do której doprowadziła obecna władza" - przekonuje redaktor naczelny Tomasz Lis. Jego autorzy stawiają tezę: PiS przegrało z koronawirusem.

Zobacz też: Koronawirus . Mocne oskarżenia. "Morawiecki powinien mieć trochę honoru"

"Walkę z pandemią PiS podporządkowało interesom politycznym. Zamiast determinacji i skutecznej strategii po stronie władzy są niekompetencja, dezinformacja i strach" - czytamy w tygodniku.

d7r1cv7

Na okładce najnowszego "Do Rzeczy" umieszczono hasło "TVN na froncie ideologicznym". "Realną opozycją wobec Zjednoczonej Prawicy nie są dziś partie, ale koncern medialny. Jednak jego siła nie jest już tak wielka jak dawniej" - twierdzi Rafał Ziemkiewicz w artykule "TVN: Przewodnia Siła Opozycji".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d7r1cv7

Podziel się opinią

Share
d7r1cv7
d7r1cv7
Więcej tematów