Trwa ładowanie...
d3tyon5
Ojciec i siedmioro dzieci znalezieni martwi w domu w Maryland
x-news/TVN 24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ojciec i siedmioro dzieci znalezieni martwi w domu w Maryland

Ojca i siedmioro dzieci znaleziono martwych w ich domu w miasteczku Princess Anne w stanie Maryland na wschodzie USA - poinformowała tamtejsza policja. Prawdopodobną przyczyną śmierci rodziny było zatrucie tlenkiem węgla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3tyon5

Ciało 36-letniego mężczyzny oraz siódemki jego dzieci, w wieku od 6 do 13 lat, znalazła w ich domu we wtorek miejscowa policja.

Śledztwo w sprawie śmierci ośmiu osób wciąż trwa. Agencja AP podaje jednak, że według matki mężczyzny i jego ojczyma prawdopodobną przyczyną zgonu było zatrucie czadem, wydobywającym się z domowego generatora, którego rodzina zaczęła używać, gdy jej odcięto prąd.

Mężczyzna był pracownikiem technicznym na uniwersytecie Maryland Eastern Shore; w pracy nie pojawił się od 28 marca.

d3tyon5

Podziel się opinią

Share

d3tyon5

d3tyon5
Więcej tematów