Trwa ładowanie...
d33l2sj

Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze w Polanicy Zdrój z Gwiazdami

64 drużyny strażackie z całej Polski miniony weekend spędziły w malowniczej Polanicy Zdrój. Tu bowiem miały miejsce Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze. Drużyny zarówno damskie jak i męskie brały udział w wielu konkurencjach sportowych, ocenianych przez surowych sędziów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze w Polanicy Zdrój z Gwiazdami
d33l2sj

Strażakom kibicowały gwiazdy: Agnieszka Kaczorowska, Klaudia Halejcio, Olga Borys oraz Wojciech Majchrzak. Przy okazji strażacy zaprezentowali aktorom swój sprzęt, służący zarówno do gaszenia pożarów jak i ratowania ludzkiego życia.

Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pasji i zaangażowania w pracę strażaków. Partnerem wydarzenia był hotel Bukowy Park, który świętował swoje 5-te urodziny. I z tej okazji, po całodziennych sportowych emocjach ugościł nasze gwiazdy oraz przedstawicieli straży pożarnej na uroczystej kolacji uświetnionej znakomitym tortem.

 Dorota Groszek - manager hotelu Bukowy Park oraz Marcin Kamiński – właściciel to autorzy sukcesu tego niezwykle uroczego miejsca.
(Dorota Groszek - manager hotelu Bukowy Park oraz Marcin Kamiński – właściciel to autorzy sukcesu tego niezwykle uroczego miejsca.)

Hotel Bukowy Parkto jeden z najpiękniejszych Hoteli SPA w Polsce-Hotel Bukowy Park zaprasza na całoroczny wypoczynek do Polanicy-Zdroju. Dzięki swojej lokalizacji Hotel Bukowy Park Medical SPA jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i bliski kontakt z naturą, amatorów zwiedzania jak również miłośników aktywnego wypoczynku. Nad poczuciem komfortu i zadowolenia Gości czuwa profesjonalny zespół specjalistów. Z troską i życzliwością otoczymy każdego wyjątkową opieką. Najważniejszą dewizą pracowników Hotelu Bukowy Park jest kompleksowa i stojąca na najwyższym poziomie obsługa.

d33l2sj

Kuchnia serwowana w Bukowym Parku jest bogata we własnego wyrobu wyśmienite wędliny produkowane według tradycyjnych receptur, wędzonego łososia, smaczne świeże pieczywo oraz domowe ciasta.

Strefa Wellness&SPA jest wspaniałym miejscem na wypoczynek, relaks i regenerację sił. Piękne wnętrza i nowoczesne gabinety harmonizują z wodą, dźwiękami i zapachami. Do Państwa dyspozycji są sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, basen, rozświetlona ciepłym światłem wypoczywalnia z tężnią solną, ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii, gdzie znajdziecie Państwo pełne odprężenie, wypoczynek i odmłodzenie.

Więcej o hotelu na stronie: http://www.bukowypark.pl/

d33l2sj

Podziel się opinią

Share
d33l2sj
d33l2sj
Więcej tematów