Trwa ładowanie...
d1s819n

Odnaleziono 15-latkę, która zaginęła dwa lata temu

• 15-letnia Japonka zaginęła dwa lata temu
• Przez cały okres poszukiwań była więziona przez studenta w jego mieszkaniu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odnaleziono 15-latkę, która zaginęła dwa lata temu
(AFP)
d1s819n

Rodzina dziewczyny zgłosiła jej zaginięcie dokładnie dwa lata temu. Policja przez cały okres poszukiwań nie wpadła na trop porywacza, ani nie znalazła ciała. 15-latce udało się jednak zbiec z mieszkania, w którym była przetrzymywana.

Dziewczyna została porwana przez 23-letniego obecnie mężczyznę. Dwa lata spędziła przetrzymywana w niewoli w jego mieszkaniu. Udało jej się zbiec, ponieważ porywacz wyszedł z mieszkania i zapomniał zamknąć drzwi.

d1s819n

Porywacz zwabił nastolatkę, wmawiając dziewczynie, że jej rodzice rozwodzą się. W związku z tym obiecał zabrać ją do kancelarii adwokackiej. Początkowo trafiła do miasta Chiba, gdzie mieszkał porywacz. W zeszłym miesiącu mężczyzna przeniósł się jednak do apartamentu niedaleko Higashi-Nakano Station Nakano Ward w Tokio, skąd ostatecznie uciekła 15-latka. Z relacji nastolatki wynika, że porywacz pozwalał jej czasami wychodzić z domu pod jego nadzorem.

15-latka po ucieczce natychmiast zawiadomiła rodzinę i policję. W tym czasie 23-latek próbował popełnić samobójstwo, które zostało udaremnione przez szybką interwencję funkcjonariuszy policji. Trafił do szpitala z ranami szyi. Mężczyzna zostanie aresztowany, kiedy jego stan się poprawi. Wówczas zostaną mu postawione zarzuty porwania i przetrzymywania nastolatki

Czuje ulgę. Chcę spędzić teraz czas z moją córką. Wreszcie możemy odzyskać chwile, które straciliśmy - powiedział ojciec dziewczynki.

d1s819n

Podziel się opinią

Share

d1s819n

d1s819n
Więcej tematów