Odkryta zdrada na koncercie Coldplay. Wszystko przez "kiss cam"
Podczas koncertu Coldplay w Massachusetts para wpadła w panikę, gdy kamera "kiss cam" skierowała na nich obiektyw. Chris Martin zasugerował, że mogą mieć romans. Późniejsze doniesienia potwierdziły przypuszczenia lidera grupy Coldplay.
Podczas koncertu Coldplay w Gillette Stadium w Massachusetts doszło do nietypowej sytuacji. Para, która znalazła się w obiektywie "kiss cam", zareagowała w sposób, który zaskoczył zarówno publiczność, jak i samego Chrisa Martina. Kobieta zasłoniła twarz, a mężczyzna szybko zniknął z kadru.
Reakcja Chrisa Martina
Chris Martin, lider zespołu, skomentował sytuację na żywo, wywołując śmiech wśród widzów.
– Albo mają romans, albo są bardzo nieśmiali – powiedział Martin, co tylko podsyciło spekulacje wśród fanów.
Kim są bohaterowie nagrania?
Internauci szybko zaczęli spekulować na temat tożsamości pary. Niektórzy twierdzą, że to Andy Byron, CEO firmy Astronomer i Kristin Cabot, dyrektor ds. personalnych tej samej firmy. Firma nie skomentowała jeszcze tych doniesień.
Nagranie z koncertu szybko stało się viralem na TikToku, zdobywając miliony wyświetleń i ponad 1,3 miliona polubień. Użytkownicy platformy nie szczędzili komentarzy, sugerując, że para może mieć coś do ukrycia.
Kontrowersje wokół nagrania
Jedna z użytkowniczek X zauważyła, że żona Byrona usunęła swoje nazwisko z profilu na Facebooku, co tylko podsyciło plotki. Jej konto zostało zalane komentarzami, zanim zdecydowała się je usunąć.
Filmik opublikowany przez użytkownika "Instaagraace" stał się jednym z najczęściej oglądanych materiałów w sieci, a internauci nie przestają spekulować na temat prawdziwej relacji między bohaterami nagrania.
Źródło: NY Post