Trwa ładowanie...
d4er932

Od ponad pół roku okradali jeden sklep w Warszawie. Zostali złapani

Policjanci z Wilanowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy od ponad roku kradli w jednym z centrów handlowych przy Powsińskiej telefony komórkowe, konsole do gier i przenośne dyski. Policjanci zostali tam wezwani wczoraj przez jednego z pracowników. Jak się okazało, ochroniarze złapali tam mężczyznę, który próbował wynieść ze sklepu z artykułami rtv/agd konsolę do gier, nie płacąc za towar. Policjanci zatrzymali 32-letniego Krzysztofa Ch. i przewieźli do wilanowskiego komisariatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od ponad pół roku okradali jeden sklep w Warszawie. Zostali złapani
(WawaLove.pl)
d4er932

Po analizie monitoringu sklepowego okazało się, że Krzysztof Ch. nie pierwszy raz dopuścił się kradzieży w tym sklepie. Policjanci ustalili, że kilkakrotnie był w towarzystwie innego młodego mężczyzny. Policjanci dotarli i do niego. Podejrzewany o kradzieże wspólnik to 33-letni Grzegorz R. Wczoraj o 6.00 rano zapukali do drzwi jego mieszkania na Pradze Północ. Grzegorz R. nie stawiał oporu. Został przewieziony do komisariatu w Wilanowie.

Funkcjonariusze policji ustalili, że obaj mężczyźni kradli od kwietnia 2014 roku. Wynosili ze sklepu telefony komórkowe, konsole i dyski przenośne. Wszystko zostało uwiecznione przez kamery wewnętrznego monitoringu. Obaj mężczyźni już usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat więzienia.

Przeczytaj też: Złodziej umył okna w mieszkaniu, które wcześniej okradł

d4er932

Podziel się opinią

Share
d4er932
d4er932
Więcej tematów