Trwa ładowanie...
d2l8yq1
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Obama: nowe sankcje w dziedzinach ważnych dla Putina

Prezydent USA Barack Obama poinformował, że jego administracja przyłączy się do działań Unii Europejskiej i przedstawi nowe sankcje przeciwko Rosji, obejmujące sektory finansów, energetyki i obronności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barack Obama
Barack Obama (PAP/EPA, Fot: Martin H. Simon)
d2l8yq1

Obama podkreślił w oświadczeniu, że te sankcje "nasilą izolację polityczną Rosji i ponoszone przez nią koszty, zwłaszcza w dziedzinach ważnych dla prezydenta Władimira Putina i ludzi z jego otoczenia.

Prezydent USA ponownie wezwał rosyjskiego prezydenta do podjęcia konkretnych działań, mających na celu zakończenie kryzysu na Ukrainie. Wtedy - jak podkreślił Barack Obama - sankcje mogą zostać cofnięte.

W piątek w życie wchodzą nowe restrykcje, nałożone przez Unię Europejską.

d2l8yq1

Podziel się opinią

Share

d2l8yq1

d2l8yq1
Więcej tematów