Trwa ładowanie...
d1cvcwe

O 9.00 zapraszamy na program #dzieńdobryPolsko

Na program #dzieńdobryPolsko zapraszają o 9.00 Kamila Biedrzycka-Osica i Małgorzata Serafin. W programie gośćmi są między innymi Mariusz Pudzianowski, Adam Bodnar, Krzysztof Rutkowski i Cleo.

Share
d1cvcwe

W programie:

Mariusz Pudzianowski potrzebował tylko 80 sekund by „zniszczyć” Pawła „Popka” Raka w hitowej walce 37. edycji Konferencji Sztuk Walki. W #dzieńdobryPolsko „Pudzian” i mistrz wagi półśredniej Borys Mańkowski opowiedzą o tym jak przygotowywali się do swoich walk, co powoduje, że ciągle chcą wchodzić do „klatki” i kiedy planują następne pojedynki?

"Sprzeczna z prawem" - to opinia Komisarza Praw Człowieka Rady Europy o proponowanej przez PiS ustawie o zgromadzeniach. Co jest w ustawie? Czy i jakie faktycznie ograniczenia narzuca? I jaki będzie następny krok jeśli prezydent zdecyduje się ją podpisać? O tym Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich.

d1cvcwe

"Są specyficzne” - tak Andrzej Duda w najnowszym wywiadzie określił swoje relacje z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. O stosunkach z Antonim Macierewicz powiedział zaś, że „nigdzie nie jest napisane, że zawsze się musimy zgadzać”. M.in. o trudnym położeniu prezydenta Dudy, jego relacjach z politykami PiS i próbach akcentowania swojej niezależności porozmawiamy z Jackiem Żakowskim i Bogusławem Chrabotą.

O tym jakie są główne problemy i wyzwania firm, które decydują się na ekspansję zagraniczną i jakie kierunki obierają polskie firmy planując swoją ekspansję poza granicami kraju porozmawiamy z Robertem Antczakiem, Dyrektorem w Pionie Bankowości Biznesowej i Korporacyjnej, BZ WBK S.A.

W dalszej części programu:

Co z tą Polską? To pytanie zadamy Krzysztofowi Skibie. Lider zespołu Big Cyc jeszcze do niedawna walczyl o pluralizm w kanale informacyjnym telewizji publicznej. Ale w końcu i dla niego zabrakło tam miejsca. O demokracji, kulturze i szołbiznesie z ostrym jak brzytwa Skibą.

Czy szpitalne jedzenie to wciąż droga przez mękę? Jak dziś żywią pacjentów polskie szpitale? O tym z dietetyczką Kamilą Szczepaniak i Aleksandrą Karlinską, pacjentką publicznego szpitala.

Jak wytropić zdradę. Prywatni detektywi w służbie wiernych i niewiernych małżonków. Jakimi technikami i sposobami się posługują? O tym Krzysztof Rutkowski.

A na koniec premiera nowego singla Cleo. Tylko w Telewizji WP nowa piosenka Cleo i wizyta artystki w naszym studiu.

d1cvcwe

Podziel się opinią

Share
d1cvcwe
d1cvcwe
Więcej tematów