Trwa ładowanie...
ycipk-32s9r6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nowy tygodnik na polskim rynku

Od 7 lutego będzie ukazywał się nowy tygodnik Presspubliki pt. "Uważam Rze. Inaczej Pisane", w którym znajdą się m.in. informacje polityczne, kulturalne i naukowe. Tygodnik będzie wychodził w poniedziałki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy tygodnik na polskim rynku
(AFP, Fot: Justin Sullivan)
ycipk-32s9r6

Jak podaje Presspublika tygodnik to oferta dla tych, którzy lubią czytać, poszukują ciekawych, pogłębionych materiałów, dotyczących m.in. polityki, wiadomości ze świata, kultury, nauki i techniki, stylu życia czy biznesu.

-- Na rynku tygodników, to jedyny głos konserwatywno-liberalny w debacie publicznej o najważniejszych wydarzeniach, które nas otaczają - podało wydawnictwo.

W tygodniku znajdą się teksty m.in.: Bronisława Wildsteina, Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, Piotra Semki, Rafała Ziemkiewicza, Michała i Jacka Karnowskich, Piotra Zaremby, Janusza Rolickiego, Igora Janke i innych. Część materiałów redakcyjnych będzie przygotowywana we współpracy z dziennikarzami "Rzeczpospolitej".

ycipk-32s9r6

Redaktorem naczelnym pisma będzie Paweł Lisicki (obecny redaktor naczelny "Rzeczpospolitej), a jego zastępcą Michał Karnowski. Tygodnik ma kosztować 4,50 zł. Pierwsze numery będą w cenie promocyjnej 1,90 zł.

49 proc. udziałów Presspubliki ma Przedsiębiorstwo Wydawnicze "Rzeczpospolita", które jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa. Większość - 51 proc. udziałów firmy wydającej dziennik - ma od października 2006 r. brytyjska Mecom Group.

Obecnie wśród tygodników opinii największą popularnością cieszy się "Polityka" ze średnią 144 tys. sprzedanych egzemplarzy; na dalszych miejscach są: "Newsweek Polska" - 122 tys. egz. i "Wprost" - 119 tys. egzemplarzy (dane Związku Kontroli Dystrybucji Prasy za wrzesień 2010).

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32s9r6

ycipk-32s9r6
ycipk-32s9r6