Trwa ładowanie...
dp726ku

Nowy Tomyśl: pijana matka podwoziła niepełnosprawnego syna

Dzięki informacji od przypadkowego świadka policjantom z Nowego Tomyśla udało się zatrzymać pijaną kobietę jadącą samochodem. Chwilę przed zatrzymaniem podwoziła autem swojego niepełnosprawnego syna.
Share
Nowy Tomyśl: pijana matka podwoziła niepełnosprawnego syna
Źródło: Policja
dp726ku

W poniedziałek, 26 stycznia, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu otrzymał telefoniczne zgłoszenia od jednego z mieszkańców, który poinformował, że ma podejrzenia, iż widzianym przez niego samochodem kieruje osoba będąca pod wpływem alkoholu.

Wysłany na miejsce patrol zatrzymał opisany przez świadka samochód marki peugeot, za kierownicą którego siedziała 43-letnia kobieta.

- Badanie trzeźwości wykazało, że kierująca ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto stróże prawa w rozmowie ze świadkami ustalili, że kilka minut wcześniej z samochodu pijanej kobiety wysiadł jej nastoletni, niepełnosprawny syn - relacjonuje Przemysław Podleśny z nowotomyskiej policji.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwej kierującej. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem - za jazdę pod wpływem alkoholu grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat. Jednocześnie policja gratuluje obywatelskiej postawy osobie, która widząc podejrzanie jadący samochód, zadzwoniła na komendę.

dp726ku

Podziel się opinią

Share
dp726ku
dp726ku
Więcej tematów