Trwa ładowanie...
d35qd2x

Nowy szef firmy Krzysztofa R.

Zgodzę się, ale na moich warunkach.
Żadnych nielegalnych działań, rzucania na glebę - mówi Tadeusz
Paolo Sobolewski o ewentualnym przejęciu firmy zatrzymanego przez
policję Krzysztofa R.

d35qd2x
d35qd2x

Jak pisze "Gazeta Poznańska", Tadeusz Sobolewski, właściciel agencji K 4 z Poznania, miał rozmawiać na temat prowadzenia firmy Rutkowski Patrol z jej przedstawicielami. Ci zaś nie zaprzeczają, że taka możliwość jest rozważana.

Sąd jeszcze nie wypowiedział się w sprawie detektywa. Bez tego nie będziemy podejmować żadnych wiążących decyzji- powiedział jeden z pracowników biura. Współpracownicy R. nie wierzą w prawdziwość stawianych mu zarzutów.

Cały czas mamy nadzieję, że szef do nas wróci i będziemy działać tak jak do tej pory- usłyszała "GP". Zapewniono ją też, że firma funkcjonuje normalnie, gdyż wśród jej pracowników jest jeszcze jeden licencjonowany detektyw. Rutkowski Patrol zajmuje się działalnością detektywistyczną, ochroną ludzi i mienia oraz monitoringiem satelitarnym osób i pojazdów. Jednak to widowiskowe akcje prezentowane na antenie telewizyjnej uczyniły z Krzysztofa R. najsłynniejszego i najbogatszego detektywa w kraju.

Według "GP", sprawa wydaje się na tyle poważna, że kwestia przejęcia może nabrać tempa. Podobno do agencji w Łodzi dzwonią wściekli klienci, którzy martwią się o swoje zlecenia. Tadeusz Paolo Sobolewski zna dobrze Krzysztofa R. Prowadzili razem kilka spraw, ale zdążyli się też pokłócić. Ja pracuję legalnie. Potrafię współpracować z policją i prokuraturą- mówi Sobolewski.

d35qd2x

Potwierdza on, że zarządzający firmą zatrzymanego detektywa kontaktowali się z nim w sprawie ewentualnego przejęcia klientów i pracowników. Rozmowy na ten temat mogły się odbyć w Poznaniu już dzisiejszej nocy. Ich termin jest jednak uzależniony od rozwoju sytuacji w Katowicach.

Zgodzę się, ale na moich warunkach i pod moją nazwą. Żadnych nielegalnych działań, rzucania na glebę i tym podobnych. W wielu wypadkach to dyskrecja najlepiej służy klientom- deklaruje Sobolewski, który pracuje nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. Rozwija również działalność na Wschodzie. (PAP)

d35qd2x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35qd2x
Więcej tematów