Trwa ładowanie...

Nowe programy i sprawdzone formaty. Zobacz to w Wirtualnej Polsce!

Jesienią warto oglądać produkcje Wirtualnej Polski. Na widzów czekają nowe programy. Wśród propozycji są m.in. "Na własnej skórze", "Zawodowcy", "Kto pyta", "Odkrywamy karty" oraz "Pomysł na dom". Nie zabraknie również sprawdzonych produkcji. Przed nami kolejny sezon programów "Tłit", "Money. To się liczy" oraz "Newsroom".
Share
Nowe programy i sprawdzone formaty. Jesienne propozycje Wirtualnej Polski
Nowe programy i sprawdzone formaty. Jesienne propozycje Wirtualnej PolskiŹródło: WP, Fot: WP
d44pjsd

Prowadzący program "Zawodowcy", Kuba Jankowski wraz z ekspertami analizuje różne branże, doświadczenia, specjalistyczne umiejętności i konkurencję na rynku pracy. Sprawdzimy zarobki w konkretnych dziedzinach i wskażemy potencjalnie ciekawszą drogę zawodową. Na warsztat weźmiemy m.in. fotografa ślubnego, kelnerkę, kierowcę samochodu ciężarowego i kuriera.

"Zawodowcy" Materiały prasowe
"Zawodowcy" Źródło: Materiały prasowe

"Kto pyta" to talk-show, w którym odpowiedzi na trudne pytania to nie wszystko. Do programu zapraszamy przedstawicieli świata kultury, mediów, sportu, show-biznesu i polityki. Goście muszą odgadnąć, kto jest autorem pytań, a później skonfrontować się z tą osobą – małżonkiem, przyjacielem albo politycznym wrogiem. Prowadząca Paulina Gumowska pokaże swoich rozmówców z całkowicie innej perspektywy.

"Kto pyta?" Materiały prasowe
"Kto pyta?" Źródło: Materiały prasowe

W programie "Na własnej skórze" redaktorzy zobaczą, gdzie leżą ich granice, sprawdzą popularne mity, poddadzą się różnego rodzaju próbom oraz skonfrontują własne lęki. Co tydzień będziemy sprawdzać m.in. czy lotniczy laik jest w stanie wylądować samolotem, jak bolesne jest laserowe usuwanie tatuażu oraz jakie przeciążenie grawitacyjne może wytrzymać przeciętny człowiek.

"Na własnej skórze" Materiały prasowe
"Na własnej skórze" Źródło: Materiały prasowe

Prowadząca "Odkrywamy karty" Magdalena Drozdek, skupia się na filmowych rolach, ciekawych sytuacjach z planów zdjęciowych, wyzwaniach związanych z zawodem aktora czy reżysera. Na gości programu będą czekać karty z hasłami, na które muszą odpowiedzieć. "Najtrudniejsza scena", "przygoda życia", "polityka", "miłość" - to tylko niektóre z haseł, które czekają na gości programu. Wśród nich znaleźli się m.in. Aleksandra Domańska, Piotr Żurawski, Tomasz Włosok, Juliusz Machulski i Małgorzata Bogdańska.

"Odkrywamy karty" Materiały prasowe
"Odkrywamy karty" Źródło: Materiały prasowe

W "Pomyśle na dom" Kuba Jankowski i Jacek Gratkiewicz sprawdzają, jak wyglądają domy osób, które opuszczają miasto, szukając ciszy, spokoju i życia bliżej natury. Sprawdzą najnowsze trendy w budownictwie i technologiczne nowinki. Przyjrzą się bliżej zarówno tymi dużym domom, jak i do 35 metrów kwadratowych.

"Pomysł na dom" Materiały prasowe
"Pomysł na dom" Źródło: Materiały prasowe

Jesienią w Wirtualnej Polsce nie zabraknie również nowych sezonów znanych produkcji. Gospodarze programu "Tłit" - Marek Kacprzak i Michał Wróblewski - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi osobami w kraju, które każdego dnia kształtują naszą rzeczywistość. Polityczni goście są konfrontowani z komentarzami w sieci i pytaniami od internautów.

"Tłit" Materiały prasowe
"Tłit" Źródło: Materiały prasowe

Rozmowy na najbardziej aktualne tematy dotyczące ekonomii i portfeli Polaków odbywają się w " Money. To się liczy". Gośćmi Sebastiana Ogórka i Mateusza Ratajczaka są decydenci, praktycy, urzędnicy, eksperci. To tutaj polityka ściera się z biznesem, a biznes z polityką.

"Money. To się liczy". Sebastian Ogórek Materiały prasowe
"Money. To się liczy". Sebastian Ogórek Źródło: Materiały prasowe

"Newsroom" to program dedykowany bieżącym i najbardziej rozpalającym opinię publiczną zagadnieniom. Od poniedziałku do piątku prowadzący program Agnieszka Kopacz, Sebastian Ogórek, Marek Kacprzak, Mateusz Ratajczak i Patrycjusz Wyżga goszczą czołowych ministrów i polityków, biznesmenów, gwiazdy świata sportu, kultury oraz celebrytów. Wspólnie odpowiadają na pytanie, czym żyje Polska.

"Newsroom" Materiały prasowe
"Newsroom" Źródło: Materiały prasowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44pjsd

Podziel się opinią

Share
d44pjsd
d44pjsd
Więcej tematów