Trwa ładowanie...
d1zga4e

Noc Duchów w warszawskich Łazienkach Królewskich

10 maja o godzinie 20.30 Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunami na Noc Duchów, czyli rodzinny spacer z latarkami po ogrodzie łazienkowskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Noc Duchów w warszawskich Łazienkach Królewskich
(WawaLove.pl, Fot: Łazienki Królewskie)
d1zga4e

Podczas spaceru, pod opieką edukatorów, dzieci odkryją tajemnice zabytkowego ogrodu Łazienek Królewskich i jego mieszkańców. Spotkamy się przy Starej Kordegardzie i stamtąd wyruszymy na wędrówkę czterema specjalnie wyznaczonymi trasami o nazwach żywiołów - mówią organizatorzy. Każda ścieżka będzie oznaczona na mapie innym kolorem: ogień (czerwony), woda (niebieski), powietrze (żółty), ziemia (zielony) i będzie miała kilka przystanków - punktów charakterystycznych dla danego żywiołu.

Spacer jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl Prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka oraz kontaktu mailowego do rodzica lub opiekuna. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Rodzice i opiekunowie będą mogli spędzić ten czas w Starej Kordegardzie, przy filiżance herbaty i interesującej lekturze.

d1zga4e

Podziel się opinią

Share

d1zga4e

d1zga4e
Więcej tematów