Trwa ładowanie...

Niezwykłe dary Lecha Kaczyńskiego dla WOŚP

Weekendowy pobyt w prezydenckiej rezydencji w Wiśle, krawat z autografem Lecha Kaczyńskiego i wieczne pióro z podpisem Marii Kaczyńskiej - m.in. te przedmioty będzie można wylicytować podczas XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do udziału w akcji przyłączyła się kancelaria prezydenta.

Share
Niezwykłe dary Lecha Kaczyńskiego dla WOŚP
Źródło: PAP
dk44i62

Kancelaria Lecha Kaczyńskiego zaoferowała na licytację pobyt maksymalnie pięciu osób w Zamku Górnym w Wiśle, w zabytkowej części rezydencji, która jest do wyłącznej dyspozycji pary prezydenckiej.

Podczas XVIII Finału WOŚP wylicytować również będzie można przekazany przez Kancelarię krawat z autografem Lecha Kaczyńskiego. Krawat trafi na aukcję organizowaną przez gdyńskie ognisko Związku Młodzieży Chrześcijańskiej (YMCA).

dk44i62

Małżonka prezydenta Maria Kaczyńska przekazała na aukcję betlejemską szkatułę, zdobioną masą perłową i przedstawiającą Świętą Rodzinę. Maria Kaczyńska przywiozła szkatułę z Ziemi Świętej.

Na aukcji organizowanej przez Regionalny Sztab WOŚP przy Nakielskim Ośrodku Kultury w Nakle nad Notecią licytować będzie można wieczne pióro z autografem Marii Kaczyńskiej oraz porcelanowy, świąteczny dzwonek z Ćmielowskiej Fabryki Porcelany.

Licytować będzie też można egzemplarze książki "Seminaria Lucieńskie", które trafią na aukcje organizowane w ramach XVIII Finału WOŚP przez Urząd Miasta Olsztyn, V Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, Torzymski Ośrodek Kultury i Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Zwartowie.

Środki zebrane w ramach tegorocznego Finału WOŚP zostaną przeznaczone na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Fundacja zamierza kupić wysokospecjalistyczny sprzęt dla klinik onkologicznych.

dk44i62

Podziel się opinią

Share
dk44i62
dk44i62
Więcej tematów