Trwa ładowanie...

Niezwykła kawiarnia na Białołęce. Pierwsze takie miejsce

Białołęcki Ośrodek Kultury wpadł na pomysł założenia pierwszej świetlico-kawiarni, która działa na całkowicie innych zasadach niż inne…
Share
Niezwykła kawiarnia na Białołęce. Pierwsze takie miejsce
Źródło: BOK
d3vacen

Miejsce powstało z inicjatywy Białołęckiego Ośrodka Kultury. Działa w ramach programu "Lato tuż obok". Ciekawostką jest to, że nie jest to typowa kawiarnia, gdzie kupuje się kawę czy ciastko. Działa ona na zasadzie bezgotówkowej wymiany. Założenie jest takie, aby zrzeszać ludzi, zachęcać do wspólnego działania i zabawy. Dlatego, aby napić się kawy nie musisz wydawać pieniędzy, wystarczy, że coś przyniesiesz lub zrobisz w zamian.

Program wydarzeń na najbliższe dni:

Już dziś 2 lipca i w każdą następną środę o godzinie 16:00 odbywać się będą warsztaty recyklingowe dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

d3vacen

4 lipca w piątek o godzinie 19:30 muzyka Ska w wykonaniu Skadyktator.

6 lipca, niedziela godzina 12:00 – „Muzyka dla smyka”, cykl warsztatów umuzykalniających skierowanych do dzieci w wieku 3-6 lat oraz ich rodziców i opiekunów.

Co więcej kawiarnia otwiera scenę muzyczną dla lokalnych zespołów i muzyków, zagrać może każdy!

Świetlico-kawiarnia BOK znajduje się przy ul. Vincenta van Gogha 1 w Warszawie, na tarasie Białołęckiego Ośrodka Kultury. Będzie otwarta przez całe wakacje 7 dni w tygodniu od 12 do 20.00.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

d3vacen

Podziel się opinią

Share
d3vacen
d3vacen
Więcej tematów