Trwa ładowanie...
dmwuoep

Nieznane zdjęcia Kaczyńskiego z wakacji. Brudziński przypomina "aferę"

Wiceprezes PiS i szef MSWiA Joachim Brudziński opublikował nieznane dotąd zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Fotografie pochodzą z czasu, gdy prezes zmagał się z poważną kontuzją kolana. Ale zdjęcia pokazują, że w lato lider Zjednoczonej Prawicy był w dobrej formie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wakacje z prezesem
Wakacje z prezesem (Joachim Brudziński/Twitter, Fot: Joachim Brudziński)
dmwuoep

"Koniec roku nieuchronnie nadciąga, może warto wspomnieć wakacyjną aferę #Photoshop" - napisał na Twitterze Brudziński, zamieszczając zdjęcia ze wspólnego wakacyjnego wyjazdu z Jarosławem Kaczyńskim.

Dlaczego #photoshop? Szef MSWiA nawiązywał do kuriozalnych teorii internautów sprzed kilku miesięcy. Brudziński już wtedy opublikował zdjęcie z Kaczyńskim z wycieczki w Beskidzie Sądeckim. Prezes zmagał się wtedy z kontuzją, często bywał w szpitalu i nie udzialał się publicznie. Stąd powstała spiskowa teoria: zdjęcie, jakie zamieścił Brudziński, musiało zostać "przerobione", a sam Kaczyński - "wklejony".

dmwuoep

Szef MSWiA wyśmiewał te teorie. Dziś znów je przypomniał i - w ramach "podsumowań" roku 2018 - zamieścił kolejne, nieopublikowane dotąd, pamiątkowe fotografie z wakacji z prezesem.

Wakacje z prezesem Joachim Brudziński
Podziel się
Prezes PiS Joachim Brudziński
Podziel się

To nie były pierwsze wspólne wakacje czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości. W 2017 r. Kaczyński wraz najbliższymi współpracownikami zdobył szczyt Koziarz w Beskidzie Sądeckim. Internet błyskawicznie obiegło zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego w pelerynie przeciwdeszczowej w barwach patriotycznych, z godłem na klatce piersiowej i napisem "POLSKA" na plecach.

dmwuoep

To właśnie od tych pamiętnych wakacji miało pogorszyć się zdrowie Jarosława Kaczyńskiego, który od dłuższego czasu zmagał się z bólem kolana. Już jesienią 2017 roku konieczna była rehabilitacja.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmwuoep

Podziel się opinią

Share

dmwuoep

dmwuoep
Więcej tematów