Trwa ładowanie...
d76avl5

Niewyobrażalna tragedia rodzinna. Mężczyzna popełnił samobójstwo, jego córka zamordowała swoją babcię

Do tragedii doszło w słowackim mieście Żylina, znajdującym się blisko granicy z Polską. Ok. godz. 8:00 rano znaleziono zwłoki 40-latka, który miał popełnić samobójstwo. Na miejscu pojawiła się jego córka, która niemal na oczach policjantów zadźgała własną babcię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niewyobrażalna tragedia rodzinna. Mężczyzna popełnił samobójstwo, jego córka zamordowała swoją babcię
(google maps)
d76avl5

40-letni Józef miał skoczyć z okna na 5. piętrze - relacjonowali sąsiedzi przepytywani przez lokalną policję. Na miejscu tragicznej śmierci mężczyzny pojawiła się Lucia, jego 18-letnia córka. Funkcjonariuszy poinformowała, że zamorduje swoją 80-letnią babcię, ale nikt tych gróźb nie potraktował poważnie. Kobieta twierdziła także, że relacje Józefa z jego matką od dawna nie należały do wzorowych.

Policjanci wrócili do zabezpieczania miejsca, w którym znaleziono zwłoki Józefa. Lucia wbiegła tymczasem do mieszkania i zdała swojej babci wiele ciosów nożem. Nim funkcjonariusze zdążyli dotrzeć na miejsce, 80-latka już nie żyła. 18-latkę zatrzymano, badanie alkomatem wykazało u niej ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Za zabójstwo grozi jej od 20 lat do nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Według zeznań sąsiadów Józef mieszkał wraz z matką i siedmiorgiem dzieci w jednopokojowym mieszkaniu. Mężczyzna niedawno wrócił z więzienia, a kłótnie w tej rodzinie były codziennością.

d76avl5

Podziel się opinią

Share
d76avl5
d76avl5
Więcej tematów