Trwa ładowanie...
d2hta24
d2hta24
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Niewybuch w Londynie, ewakuowano centrum handlowe

W zachodnim Londynie ewakuowano centrum handlowe "Westfield White City", ponieważ znaleziono niewybuch z czasów II wojny światowej. Na kilka godzin wstrzymano też ruch komunikacji miejskiej w okolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2hta24

Przed południem czasu lokalnego policja została poinformowana o odkryciu dużego niewybuchu w pobliżu budynku centrum handlowego w dzielnicy Shepherd's Bush. Ze względów bezpieczeństwa ogłoszono ewakuację centrum.

Rzecznik "Westfield White City" poinformował, że po przeszło godzinie zakończyło się usuwanie niewybuchu, które przebiegło bez komplikacji. W związku z tym przywrócono działanie komunikacji miejskiej oraz pozwolono pracownikom na powrót do swoich obowiązków.

To już trzeci przypadek w tym roku, kiedy w Londynie odkryto niewybuchy z II wojny światowej. Poprzednie dwa znaleziono w marcu w dzielnicy Bermondsey i w maju w okolicach stadionu Wembley.

d2hta24

Podziel się opinią

Share

d2hta24

d2hta24
Więcej tematów