Trwa ładowanie...
d4a4xnp
RMF FM

Niemieckie małżeństwo uwięziło kobietę w piwnicy. Odpowiedzą za śmiertelne pobicie

• Małżeństwo z miejscowości Höxter przez przynajmniej kilka tygodni więziło w swoim domu 41-letnią mieszkankę Dolnej Saksonii
• Kobieta odpowiedziała na ogłoszenie matrymonialne zamieszczone przez mężczyznę, którego ostatecznie postanowiła odwiedzić
• Pobita 41-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie po dwóch godzinach zmarła
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne (Fotolia)
d4a4xnp

Małżeństwo z miejscowości Höxter w Niemczech było rozwiedzione, jednak para wciąż mieszkała ze sobą w jednym domu. Kilka tygodni lub miesięcy (policja wciąż prowadzi śledztwo) temu trafiła do nich 41-letnia mieszkanka Dolnej Saksonii. Kobieta odpowiedziała na ogłoszenie matrymonialne, które zamieścił mężczyzna z Höxter.

Po wymianie korespondencji 41-latka zdecydowała się odwiedzić mężczyznę. Wówczas została uwięziona przez parę z Höxter: 46-latka i jego o rok starszą żonę. Kobieta była bita i przetrzymywana w piwnicy domu. Sprawa wyszła na jaw przez przypadek.

Eksmałżeństwo zdecydowało się przetransportować kobietę do innego mieszkania. Wówczas 41-latka źle się poczuła, a jej stan był na tyle ciężki, że para wezwała karetkę. Kobieta trafiła do szpitala, jednak zmarła po 2 godzinach z powodu obrażeń, które odniosła w trakcie pobicia. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną zgonu był cios w głowę. Na razie policja nie ma żadnych dowodów, że 41-latka padła także ofiarą przemocy seksualnej.

Para z Höxter została już aresztowana, a prokuratura postawiła im zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

d4a4xnp

Podziel się opinią

Share

d4a4xnp

d4a4xnp
Więcej tematów