Trwa ładowanie...
d3nduzg

Niedźwiedzie biegają po ulicach Zakopanego

Okazuje się, że na ulicach Zakopanego spotkać można nocą wiele zwierząt. To już listopad, a niedźwiedzie ani myślą zapaść w zimowy sen. Dowodem są nagrania z ostatniej nocy, kiedy to rodzinka niedźwiedzi została uchwycona, gdy spacerowała sobie po ulicach zimowej stolicy Polski. Widziano także rodzinkę jeleni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ten niecodzienny widok został uwieczniony na filmie
Ten niecodzienny widok został uwieczniony na filmie (Facebook.com)
d3nduzg

Turyści, któzy zamiast spać spacerowali ostatniej nocy po Zakopanem mieli okazję zobaczyć na ulicach rodzinę niedźwiedzi oraz jeleni.

Niedźwiedzica z trzema młodymi, która już wcześniej była widywana w kilku miejscach Zakopanego, tym razem wybrała się wieczorową porą na spacer ul. Strążyską. W mieście aura zimowa, est zimno i śnieżnie, więc widok niedźwiedzi, które zamiast spać grasują po mieście jest z pewnoscią niecodzienny.

Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego ostrzegają, że niedźwiedzie stanowią zagrożenie dla człowieka. Nie należy ich karmić ani w żadnym wypadku do nich podchodzić, czy rzucać w nie jedzeniem. TPN monitoruje ich położenie przez całą dobę i w razie zagrożenie zwierzęta są odstraszane gumowymi kulami.

d3nduzg

Na ulicach Zakopanego nocą pojawiają się także inne zwierzaki. Niektórym udaje się je nawet sfotografować. Dzięki temu możemy podziwiać piękną rodzinkę jeleni.

Źródło: Twitter, Tygodnik Podhalański

d3nduzg

Podziel się opinią

Share
d3nduzg
d3nduzg
Więcej tematów