Trwa ładowanie...

Niedźwiedzie biegają po ulicach Zakopanego

Okazuje się, że na ulicach Zakopanego spotkać można nocą wiele zwierząt. To już listopad, a niedźwiedzie ani myślą zapaść w zimowy sen. Dowodem są nagrania z ostatniej nocy, kiedy to rodzinka niedźwiedzi została uchwycona, gdy spacerowała sobie po ulicach zimowej stolicy Polski. Widziano także rodzinkę jeleni.

Share
Niedźwiedzie biegają po ulicach ZakopanegoŹródło: Facebook.com
dsuyxun

Turyści, któzy zamiast spać spacerowali ostatniej nocy po Zakopanem mieli okazję zobaczyć na ulicach rodzinę niedźwiedzi oraz jeleni.

Niedźwiedzica z trzema młodymi, która już wcześniej była widywana w kilku miejscach Zakopanego, tym razem wybrała się wieczorową porą na spacer ul. Strążyską. W mieście aura zimowa, est zimno i śnieżnie, więc widok niedźwiedzi, które zamiast spać grasują po mieście jest z pewnoscią niecodzienny.

Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego ostrzegają, że niedźwiedzie stanowią zagrożenie dla człowieka. Nie należy ich karmić ani w żadnym wypadku do nich podchodzić, czy rzucać w nie jedzeniem. TPN monitoruje ich położenie przez całą dobę i w razie zagrożenie zwierzęta są odstraszane gumowymi kulami.

dsuyxun

Na ulicach Zakopanego nocą pojawiają się także inne zwierzaki. Niektórym udaje się je nawet sfotografować. Dzięki temu możemy podziwiać piękną rodzinkę jeleni.

Źródło: Twitter, Tygodnik Podhalański

dsuyxun
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsuyxun
dsuyxun
Więcej tematów