Trwa ładowanie...
d2rsipw

Nie żyje 6-letni chłopiec, który utopił się w aquaparku w Kleszczowie

Nie żyje 6-letni chłopiec, który w sobotę wieczorem wybrał się z rodziną do aquaparku w Kleszczowie (woj. łódzkie). Dziecko znalazło się na torze o głębokości 1,8 metra. Nie zauważył go ratownik - informuje TVN24.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje 6-letni chłopiec, który utopił się w aquaparku w Kleszczowie
(WP.PL)
d2rsipw

Jak poinformowała TVN24 podinsp. Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, do tragedii doszło w sobotę około godziny 20.

- Ojciec z trójką dzieci w wieku 2, 6, i 9 lat wybrał się do aquaparku w Kleszczowie. W pewnym momencie jedna z kobiet przebywających na basenie zauważyła, że coś niepokojącego dzieje się z dzieckiem. Powiadomiła ratowników - relacjonowała rzeczniczka.

Dodała, że 6-letni chłopiec znajdował się na torze o głębokości 1,8 metra. Ojciec w tym czasie opiekował się pozostałą dwójką. Mimo reanimacji, która trwała 70-minut, dziecka nie udało się uratować. - Na miejscu był ratownik, ale nie zauważył tej sytuacji - poinformowała TVN24 rzeczniczka. Zaznaczyła, że policja zabezpieczyła monitoring.

Ratownicy i ojciec byli trzeźwi. Ojciec z uwagi na jego stan nie został jeszcze przesłuchany. Wiadomo, że rodzina nie pochodzi z Kleszczowa. Przyjechała na wakacje do bliskich.

d2rsipw

Podziel się opinią

Share
d2rsipw
d2rsipw
Więcej tematów