Trwa ładowanie...

"Nie wszystkie błędy zaznaczone". Prezydent miasta kpi z interpelacji radnego

Konrad Krönig, prezydent Skarżyska-Kamiennej opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie interpelacji radnego Jacka Cieplińskiego. Roi się na niej od błędów.

"Nie wszystkie błędy zaznaczone". Prezydent miasta kpi z interpelacji radnegoŹródło: Agencja Gazeta, fot: Michal Walczak/Agencja Gazeta
d2lfqqh
d2lfqqh

Konrad Krönig podkreśla w swoim wpisie, że to już kolejna interpelacja pełna błędów. Część z nich zaznaczono czerwonym długopisem. Do znalezienia kolejnych zachęca internautów prezydent Skarżyska-Kamiennej.

Wygląda tak, jakby radny Jacek Ciepliński strasznie się spieszył, pisząc interpelację. Większość błędów to po prostu poprzestawiane litery. Choć jest także targowisko "Manchatan".

Komentujący twierdzą, że wysyłanie prezydentowi takich pism to wstyd. "Brak mi słów. Radny swoim pismem przynosi wstyd swoim wyborcom i całemu miastu. Poziom poniżej wszelkiej krytyki. Aż przykro" - napisał jeden z nich.

d2lfqqh

Niektórzy mają jednak żal do prezydenta, że "wyciąga" takie rzeczy publicznie. "Panie Prezydencie, bez względu na to, czy pan radny Ciepliński odrobił zadania z gramatyki i ortografii, to ze względu na sprawowany przez Pana urząd, powinien Pan zachować profesjonalizm i nie usiłować ośmieszać przeciwnika. Bo wygląda to mało poważnie i nie bierze Pan pod uwagę, że jego elektorat to również mogą być pańscy potencjalni wyborcy. Szanujmy wszystkich, nasza społeczność lepiej na tym wyjdzie." - napisała internautka Ula.

d2lfqqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lfqqh
Więcej tematów