Trwa ładowanie...
d3m7czz

"Nie wszystkie błędy zaznaczone". Prezydent miasta kpi z interpelacji radnego

Konrad Krönig, prezydent Skarżyska-Kamiennej opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie interpelacji radnego Jacka Cieplińskiego. Roi się na niej od błędów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nie wszystkie błędy zaznaczone". Prezydent miasta kpi z interpelacji radnego
(Agencja Gazeta, Fot: Michal Walczak/Agencja Gazeta)
d3m7czz

Konrad Krönig podkreśla w swoim wpisie, że to już kolejna interpelacja pełna błędów. Część z nich zaznaczono czerwonym długopisem. Do znalezienia kolejnych zachęca internautów prezydent Skarżyska-Kamiennej.

Wygląda tak, jakby radny Jacek Ciepliński strasznie się spieszył, pisząc interpelację. Większość błędów to po prostu poprzestawiane litery. Choć jest także targowisko "Manchatan".

d3m7czz

Komentujący twierdzą, że wysyłanie prezydentowi takich pism to wstyd. "Brak mi słów. Radny swoim pismem przynosi wstyd swoim wyborcom i całemu miastu. Poziom poniżej wszelkiej krytyki. Aż przykro" - napisał jeden z nich.

Niektórzy mają jednak żal do prezydenta, że "wyciąga" takie rzeczy publicznie. "Panie Prezydencie, bez względu na to, czy pan radny Ciepliński odrobił zadania z gramatyki i ortografii, to ze względu na sprawowany przez Pana urząd, powinien Pan zachować profesjonalizm i nie usiłować ośmieszać przeciwnika. Bo wygląda to mało poważnie i nie bierze Pan pod uwagę, że jego elektorat to również mogą być pańscy potencjalni wyborcy. Szanujmy wszystkich, nasza społeczność lepiej na tym wyjdzie." - napisała internautka Ula.

d3m7czz

Podziel się opinią

Share
d3m7czz
d3m7czz