Trwa ładowanie...

"Nie szukajcie zemsty". Ojciec zamordowanego 18-latka apeluje do kibiców

- Prośba do kibiców i znajomych, aby nie szukali zemsty, bo kolejna rodzina może cierpieć. Wartością najwyższą, ponad wasze idee, układy, interesy, powinno być ludzkie życie - napisał na Facebooku ojciec 18-letniego Miłosza, którego krakowscy kibole zaatakowali w czwartek maczetami i siekierami.

Share
"Nie szukajcie zemsty". Ojciec zamordowanego 18-latka apeluje do kibiców
Źródło: facebook
d35l4lr

- Dziękuje wszystkim za pomoc w zbieraniu krwi - napisał Rafał Biegun. - Milosz niestety przegrał dziś walkę o życie. Walczył ponad dobę. Wspólnie z lekarzami i mimo ich wysiłków odszedł. Wierzyliśmy do końca. Niestety zmarł dziś rano o 7:15.

Do tragedii doszło we wtorek wieczorem przy ulicy Teligi w Krakowie. Młodego mężczyznę zaatakowała grupa około dziesięciu zamaskowanych bandytów. 18-latek otrzymał kilkadziesiąt ciosów. Zaatakowany nożami i maczetami mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Miał odciętą rękę na wysokości łokcia.

Do tej pory zatrzymano w tej sprawie cztery osoby. Policja wciąż szuka pozostałych. - Prośba o pomoc w odnalezieniu sprawców, którzy w kilkunastu zamordowali mojego syna - prosi także ojciec Miłosza.

- Kolejna sprawa jest dzisiejsze stanowisko prokuratury, która wszczęła śledztwo z tytułu pobicia ze skutkiem śmiertelnym z użyciem niebezpiecznych narzędzi, tj. siekiery i maczety- napisał ojciec zamordowanego nastolatka. Za taki czyn grozi kara do 10 lat więzienia. - Nie skomentuję - dodał rozgoryczony mężczyzna.

d35l4lr

Podziel się opinią

Share
d35l4lr
d35l4lr
Więcej tematów