Trwa ładowanie...
d46v54q

Nie chciał pocałować 92-latki, więc ta ostrzelała jego dom

92-letnia mieszkanka Florydy ostrzelała dom sąsiada, bo ten nie chciał jej pocałować. Teraz odpowie za napaść z użyciem broni palnej - czytamy w serwisie Ocala.com.

Share
d46v54q

Jak wynika z informacji policji w Ocala, miasteczku położonym na Florydzie, kobieta od dłuższego czasu zalecała się do swojego 53-letniego sąsiada. Ten delikatnie odrzucał jej umizgi, choć nadal był dla niej miły i jadał z nią posiłki, które ona sama mu gotowała.

W końcu w poniedziałek doszło do wydarzeń, które przerwały sielankę. 92-latka powiedziała w domu swojego lubego, że nie wyjdzie, dopóki ten jej nie pocałuje, nawet pomimo tego, iż wiedziała, że ma on już partnerkę. Cała sytuacja zakończyła się awanturą, w wyniku której nieszczęśliwie zakochana staruszka wróciła zła do domu.

Na tym się jednak sprawa nie zakończyła. Kobieta będąc u siebie chwyciła za należący do niej półautomatyczny pistolet, wyszła przed budynek i oddała w stronę domu sąsiada cztery strzały. Na szczęście mężczyzna nie został bezpośrednio trafiony, choć został zraniony odłamkami rozpryskującej się szyby.

53-latek wezwał policję, która zatrzymała krewką 92-latkę. Postawiono jej zarzuty napaści z użyciem broni palnej i strzelania w kierunku zamieszkanego budynku - podaje serwis Ocala.com.

d46v54q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46v54q
d46v54q
Więcej tematów