Trwa ładowanie...
d12gb2d
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nauczycielka pokazała uczniom "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Straci pracę

Pracę straci pewna nauczycielka z miasta Hradec Kralove, która uczniom ósmej klasy pokazała fragmenty filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - informuje agencja CTK. Dyrekcja szkoły podkreśliła, że zajęcia muszą odpowiadać standardom moralności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film był wielkim kasowym hitem
Film był wielkim kasowym hitem (AFP, Fot: Mark Ralston)
d12gb2d

Ogłaszając, że umowa nauczycielki o pracę nie zostanie przedłużona, dyrekcja wskazała, że uczniowie, którzy oglądali fragmenty filmu, nie ukończyli jeszcze 15 lat. Film "50 twarzy Greya" jest w Czechach dozwolony właśnie od lat 15.

Trylogia erotyczna E.L. James, zapoczątkowana powieścią "Pięćdziesiąt twarzy Greya", cieszyła się zawrotnym powodzeniem, oznaczającym dla autorki wiele milionów dolarów. Także ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" była wielkim kasowym hitem.

d12gb2d

Podziel się opinią

Share

d12gb2d

d12gb2d
Więcej tematów