Trwa ładowanie...
d3jmjul

Nastoletni dilerzy w rękach krakowskiej policji. Sprawa zajmie się Sąd Rodzinny

Krakowscy policjanci zatrzymali 14- i 16-latka, którzy rozprowadzali narkotyki wśród swoich rówieśników. Sprawą nastolatków zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nastoletni dilerzy w rękach krakowskiej policji. Sprawa zajmie się Sąd Rodzinny
(Policja)
d3jmjul

Policjanci zwalczający handel narkotykami dostali informację, że na jednym z krakowskich osiedli ktoś rozprowadza narkotyki wśród nastolatków. Po przeanalizowaniu materiałów, śledczy wpadli na trop dilerów.

- Zatrzymanych zostało dwóch nieletnich w wieku 14 i 16 lat. Policjanci ustalili, że sprawcy poznali starszego od nich mężczyznę, który zaoferował im udział w handlu narkotykami. Nastolatkowie zostali pośrednikami, ich rolą było wyszukiwanie wśród rówieśników potencjalnych odbiorców środków odurzających, głównie marihuany. Kiedy nieletni znaleźli osobę chętną do zakupu, kontaktowali się następnie z dystrybutorem, od którego odbierali zamówiony wcześniej towar i wręczali go małoletnim odbiorcom - przekazało biuro prasowe krakowskiej policji.

Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania nieletnich, policjanci odnaleźli również przedmioty służące do porcjowania środków odurzających. Sprawa została przekazana do sądu rodzinnego, który zadecyduje o przyszłości młodych dilerów.

d3jmjul

Podziel się opinią

Share

d3jmjul

d3jmjul
Więcej tematów