Trwa ładowanie...
d2nnyxo
d2nnyxo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nastolatki zmuszały koleżankę do prostytucji

Dwie japońskie nastolatki zostały aresztowane za zmuszanie koleżanki do prostytucji - poinformowała tokijska policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2nnyxo

Jedna z z dziewczyn ma 15 lat, druga - 16. Przyznały się już do winy, tłumacząc, że potrzebowały pieniędzy na zapłacenie rachunków za telefony komórkowe.

Policja wszczęła śledztwo, kiedy ofiara nastolatek - 15-letnia dziewczyna - usiłowała popełnić samobójstwo. Według japońskich mediów, nastolatki przez tydzień przetrzymywały koleżankę w mieszkaniu, doprowadzając jej w tym czasie około 20 "klientów". W sumie młodociane sutenerki zarobiły na tym 140 tysięcy jenów (1,3 tys. USD).

d2nnyxo

Podziel się opinią

Share

d2nnyxo

d2nnyxo
Więcej tematów