Trwa ładowanie...

Narzeczona Dominika Tarczyńskiego rzuci wyzwanie Liroyowi? Agnieszka Migoń może wystartować w wyborach

O Agnieszce Migoń zrobiło się głośno kilka tygodni temu, gdy poseł PiS Dominik Tarczyński postanowił pochwalić się przed internautami zdjęciami narzeczonej w bikini. Teraz nazwisko partnerki posła pojawia się w zupełnie innym kontekście: możliwe, że Migoń wystartuje w wyborach na prezydenta Kielc. O tę samą posadę walczyć będzie także były poseł Kukiz '15 Piotr Liroy-Marzec.

Share
Narzeczona Dominika Tarczyńskiego rzuci wyzwanie Liroyowi? Agnieszka Migoń  może wystartować w wyborach
Źródło: Twitter, Fot: Dominik Tarczyński
d1jthzy

Kielce mogą stać się areną jednego z najciekawszych pojedynków o urząd prezydenta miasta. A to za sprawą medialnych kandydatów, którzy przymierzają się do startu w 2018 roku. Wyraźne oznaki prezydenckich ambicji przejawia Piotr Liroy-Marzec, wybrany do Sejmu z list Kukiz '15, dzisiaj poseł niezrzeszony. Ale może mu wyrosnąć poważna konkurencja.

Przepychanki w Sejmie. Tarczyński zaatakował Gajewską? "Wykręcił mi ręce"

O starcie poważnie myśli Agnieszka Migoń, dobrze znana na lokalnej scenie bizneswoman. Niedawno zrobiło się o niej głośno w ogólnopolskich mediach, a to za sprawą zdjęć, którymi postanowił pochwalić się jej narzeczony Dominik Tarczyński. Migoń pozuje na nich w bikini, a poseł PiS chwali figurę wybranki, pomimo - jak z taktem zauważa - 45 lat. Później o związku Migoń i Tarczyńskiego napisze "Newsweek", wskazując na dużą rolę kieleckiej bizneswoman we wspieraniu kariery politycznej lubiącego skandale posła.

Według lokalnego dziennika "Echo dnia" Migoń mogłaby wystartować jako kandydatka PiS. Sama tego nie potwierdza. - Nigdy nie łączę kwestii prywatnych z zawodowymi oraz polityką - zapewnia. Ale Tarczyński wyraźnie promuje jej kandydaturę. - Przyszła Pani Prezydent Kielc Agnieszka Migoń? Rozmowy trwają. ‬Odważna wstępna decyzja. Odwaga się ceni! - napisał na Facebooku.

d1jthzy

Podziel się opinią

Share
d1jthzy
d1jthzy
Więcej tematów