Trwa ładowanie...
d1nf0mf
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Naruszenie ciszy wyborczej w Żywcu. Burmistrz wyemitował spot

Spot wyborczy burmistrza Żywca (Śląskie) Antoniego Szlagora, który ubiega się o ponowny wybór, został wyemitowany w programie lokalnej telewizji kablowej - poinformowała żywiecka policja, która przyjęła zgłoszenie o naruszeniu ciszy wyborczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Naruszenie ciszy wyborczej w Żywcu. Burmistrz wyemitował spot
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d1nf0mf

Rzeczniczka żywieckiej policji Mirosława Piątek poinformowała, że o sprawie zawiadomił mieszkaniec Żywca, który zauważył spot około godz. 9. Była to reklama w formie prezentacji slajdów z ulotki wyborczej kandydata.

Jak powiedziała rzeczniczka, policjanci potwierdzili wyemitowanie spotu. Wszczęli już postępowanie w sprawie o wykroczenie, które polega na złamaniu ciszy wyborczej. Spot został już usunięty. - Ustalamy teraz od kiedy reklama była nadawana oraz jak to się stało, że została wyemitowana - dodała.

Za złamanie ciszy wyborczej grozi grzywna.

d1nf0mf

Podziel się opinią

Share

d1nf0mf

d1nf0mf
Więcej tematów