Trwa ładowanie...
d3ba07d

Napisał podziękowania dla policjantów z radarem

"Policjant był bardzo uprzejmy i profesjonalny. W spokojny i zrozumiały sposób przedstawił wykroczenie, rzeczowo odpowiadał na pytania" - napisał w e-mailu do komendanta policji w Olsztynie zadowolony obywatel. Czego dotyczyła sprawa? W grudniu ubiegłego roku mieszkaniec Gdańska został zatrzymany na krajowej "siódemce" i ukarany mandatem karnym za przekroczenie prędkości o 31 km/h.

d3ba07d

Wszystko działo się 16 grudnia ubiegłego roku. Gdańszczanin, który jechał krajową "siódemką" w okolicach Olsztynka przekroczył dozwolona prędkość o 31 km/h. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z olsztyńskiej drogówki. Policjanci poinformowali go o popełnionym przez niego wykroczeniu i ukarali mandatem karnym w wysokości 200 złotych.

Na początku stycznia br. mieszkaniec Gdańska napisał e-mail do komendanta policji w Olsztynie, insp. Andrzeja Góździa, z gratulacjami i podziękowaniami dla kompetentnych policjantów olsztyńskiej drogówki.

Mężczyzna napisał m.in. „Chciałbym wyrazić moje uznanie dla funkcjonariusza. Policjant był bardzo uprzejmy i profesjonalny. W spokojny i zrozumiały sposób przedstawił wykroczenie, rzeczowo odpowiadał na pytania”.

Gdańszczanina zatrzymał do kontroli drogowej sierż. Michał Paszkowski, który jak sam twierdzi, nie zrobił nic nadzwyczajnego. - Po prostu sumiennie i profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki - mówił sierżant Paszkowski.

d3ba07d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ba07d
Więcej tematów