Trwa ładowanie...
dxprwyx

Napastował 12-latkę. Policja zaniedbała sprawę. Zaskakujący finał

Mężczyzna, który napastował 12-latkę, zgłosił się do prokuratury. Miał namawiać dziewczynkę, żeby wsiadła z nim do samochodu, a tam dopuścił się wobec niej przestępstwa na tle seksualnym. Za milczenie miał dać dziecku pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
50-latek jest w rękach policji
50-latek jest w rękach policji (East News)
dxprwyx

12-latka była zmuszana do oglądania, jak mężczyzna się masturbuje. Dziecko opowiedziało o wszystkim mamie a ta zawiadomiła policję. Na podstawie nagrań z miejskiego monitoringu funkcjonariusze wytypowali właściciela samochodu, do którego wsiadła 12-latkę. Dziewczynka na podstawie zdjęć rozpoznała napastnika.

Mężczyzna poszukiwany był listem gończym. To jednak nic nie dało.

Dzisiaj rano 50-letni mieszkaniec Tychów w towarzystwie swojego adwokata przyszedł jednak do Prokuratury Rejonowej w Chorzowie. Jest w rękach policji. Jeszcze dziś usłyszy zarzuty. O dalszym jego losie zdecyduje sąd.

Zaniedbania w związku ze sprawą 12-latki

Ta sprawa ma jeszcze inny wątek. Jak się okazało, w komendzie policji w Chorzowie, doszło do nieprawidłowości. Mógł być złapany już wcześniej, ale kryminalni opóźnili zasadzkę o dwa tygodnie z powodu przerwy świątecznej. Innym razem na spotkanie z pedofilem przyjechali oznakowanym radiowozem albo nie pojawili się wcale. Matka dziewczynki złożyła skargę.

dxprwyx

Komendant Miejski Policji w Chorzowie oraz Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wszczęli już postępowanie sprawdzające. Pracę stracił zastępca naczelnika wydziału kryminalnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: „Bałam się, że mnie zaatakują”. 19-letnia działaczka PiS szczerze o miesięcznicach smoleńskich

dxprwyx

Podziel się opinią

Share
dxprwyx
dxprwyx
Więcej tematów