Trwa ładowanie...
d3ibs7x
x-news/TVN 24

Namierzono go na podstawie badań genetycznych. To on zabił 19-latkę?

Policja zatrzymała mężczyznę, który jest podejrzany o brutalne zabójstwo 19-latki pod Środą Śląską (woj. dolnośląskie). 45-latek miał zostać namierzony na podstawie badań genetycznych.
Share
Namierzono go na podstawie badań genetycznych. To on zabił 19-latkę?
Źródło: Policja.pl
d3ibs7x

Jak podaje portal wroclaw.pl, wrocławska policja zatrzymała 45-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabicie 19-letniej Dominiki w miejscowości Komorniki nieopodal Środy Śląskiej. St. asp. Paweł Petrykowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w rozmowie z Wirtualną Polską nie potwierdził tej informacji.

Mężczyzna, według doniesień lokalnych mediów, miał zostać zatrzymany w czwartek. Sprawcę namierzono na podstawie badań genetycznych.

Ciało 19-letniej Dominiki znaleziono 18 listopada 2014 r. w rowie przy drodze krajowej nr 94 w miejscowości Komorniki niedaleko Środy Śląskiej. Brutalnego zabójstwa dokonano prawdopodobnie dzień wcześniej, gdy w godzinach popołudniowych dziewczyna wracała do domu ze szkoły z Środy Śląskiej.

W związku z zabójstwem policja powołała specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą. O sprawie zatrzymania będziemy jeszcze informować.

d3ibs7x

Podziel się opinią

Share
d3ibs7x
d3ibs7x
Więcej tematów