Trwa ładowanie...
d3cthn8

Nagie ciało kobiety przy śmietniku - wiadomo jak zmarła

W obecności prokuratora przeprowadzono sekcję zwłok kobiety znalezionej w piątek przy jednym ze śmietników w Ustce - podaje serwis "Głosu Pomorza" gp24.pl. Wstępne wyniki wykazały, że przyczyną śmieci 49-letniej ustczanki była nadmierna ilość alkoholu we krwi.

Share
d3cthn8

O tym, w jakich okolicznościach zmarła, policjantom opowiedział także jeden z dwóch mężczyzn, których policja zatrzymała w związku z tą sprawą - czytamy w serwisie "Głosu Pomorza". Jeden z zatrzymanych mężczyzn okazał się konkubentem zmarłej kobiety. Po wytrzeźwieniu dokładnie opowiedział policjantom, jak spędzał ostatnie kilka tygodni. Okazało się, że dzień w dzień pił w towarzystwie zmarłej.

W nocy z czwartku na piątek było tak samo. Oboje pijani zasnęli we wspólnym łóżku. Kiedy mężczyzna się obudził, zauważył, że jego konkubina nie żyje. Obawiał się oskarżenia o zabójstwo, więc wyniósł ciało i ułożył je obok śmietnika.

Tu właśnie odkryto zwłoki 49-latki.

Po przesłuchaniu mężczyzna został zwolniony do domu. Nie postawiono mu żadnych zarzutów. Śledztwo jednak będzie nadal prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - podaje serwis "Głosu Pomorza".

d3cthn8

Podziel się opinią

Share
d3cthn8
d3cthn8
Więcej tematów